Про мене.

Вітаю. Ви знаходитесь на сторінці персонального web проекту та надання різного напрямку креативних digital послуг у сфері розробки рекламних проектів для Вашого бізнесу. Далі я зможу Вам запропонувати та показати свої можливості у розробці сучасних рекламних матеріалів, способів візуалізації та створення різних креативних дизайнерських концепт рішень для Ваших цілей.

У Вас є можливість отримати професійну оцінку та погляд на необхідний Вам рекламний проект для Вашої компанії або бізнес-завдання! Маючи великий досвід понад 12 років у створенні та розробці креативних дизайнерських проектів для реклами, поліграфії, TV та інших сфер digital production, я можу надати професійні, грамотні та якісні послуги, які будуть ефективні для Вашого бізнесу, проекту або рекламної компанії. Далі ви зможете дізнатися і побачити мої можливості в розробці сучасних рекламних матеріалів, способи візуалізації і створення дизайнерських концепт рішень у сфері дизайну та рекламного продакшена..

Special for You by Imagemaker!

  Graphic Design

Графічний дизайн та візуалізація рекламного проекту, оформлення та креативний стиль у створенні промо матеріалів для презентації Вашого продукту або компанії. Концепція ідеї і дизайну який має ефективну мету, якість виконання та сучасний тренд.

КРЕАТИВ

РОЗРОБКА КОНЦЕПТ ПРОЕКТІВPRODUCT КОНЦЕПТ ДИЗАЙН3D ВІЗУАЛІЗАЦІЯ

PRINT production

РЕКЛАМНА ПОЛІГРАФІЯШИРОКОФОРМАТНА РЕКЛАМАІНТЕР'ЄРНА  ТА НАРУЖНА РЕКЛАМАДОПЕЧАТНА ПІДГОТОВКА

При створенні дизайну реклами або презентацій демонструючих певну ідею або товар, практично завжди є необхідність візуалізації проекту за допомогою комп'ютерного графічного оформлення. Це може бути розробка та підготовка різних рекламних матеріалів, концепт дизайн для будь-яких видів і технологій виготовлення, як інтер'єрних, так і зовнішніх рекламних просторів, а також для комерційних проектів пов'язаних з виготовленням рекламної друкованої продукції від буклетів, постерів, каталогів, флаєрів, календарів, банерів до великих проектів у сфері Digital, TV, WEB і Print продакшена.

Дизайнерська думка та вміння її правильно здійснити іноді змушує створювати рекламні роботи, використовуючи при цьому весь технічний та творчий потенціал. Навіть для найскромнішої рекламної задачі можна створити і придумати основу, яка зможе відобразити в ній нестандартний дизайнерський сюжет, а головне мету та послання Вашого рекламного проекту в цілому. Саме в таких моментах важливий професіоналізм та творче стильне почуття!

  Web Production

Професійні послуги у розробці web сайтів для Вашого бренду та компанії. З пропозицією повного комплексу послуг зі створення: структури сайту, ідеї представлення та креативного дизайну, необхідного для інтернет проекту фото/відео продакшена та налаштування seo.

WEB Креатив

WEB ДИЗАЙН СТВОРЕННЯ САЙТА ВІЗИТІВКИСТВОРЕННЯ ПРОМО САЙТІВ - LANDING PAGEСТВОРЕННЯ КОРПОРАТИВНИХ САЙТІВСТВОРЕННЯ WEB ПРЕЗЕНТАЦІЙ

WEB Маркетинг

UX & КОНЦЕПТ WEB ПРОЕКТААДАПТАЦІЯ РЕКЛАМИ ДЛЯ WEBСТВОРЕННЯ WEB БАНЕРІВUI MOBILE ДИЗАЙННАЛАШТУВАННЯ ТА SEO ОПТИМІЗАЦІЯ 

UI / UX Design

РОЗРОБКА WEB ІНТЕРФЕЙСІВДИЗАЙН MOBILE ДОДАТКІВІНТЕРАКТИВНИЙ ДИЗАЙН

Один з головних етапів у розробці будь-якого Web проекту — це проектування та дизайн привабливого, зручного та правильного інтерфейсу для ефективного сприйняття інформації користувачами. UI/UX або Web Design важливий процес при створенні різних інтернет проектів за напрямками та завданнями, тому UI — зовнішній вигляд сайту та UX — грамотно створена структура інформації та сторінок для сайту, завжди буде головним і творчим у галузі інтернет реклами. Для кожного інтернет проекту у вигляді:

сайту-візитки для представлення Вас та появи в інтернет просторі
корпоративного або іміджевого бренд сайту Вашої компанії або продукту
односторінкового промо рекламного сайту 
інтерактивних елементів графіки, рекламних банерів для інтернет магазинів та web презентацій

створюється оригінальний і творчий концепт відповідно до Ваших вимог та пропонується найцікавіше та стильне рішення.    

  Branding

Пропозиція повного спектру послуг у розробці концепції та іміджу компанії, створення стилю та формування брендбука, ідеї та оформлення рекламних промо заходів, проведення ребрендингу або запуску бренду з нуля. Якісно продуманий стиль та дизайн усіх необхідних елементів - це імідж Вашої компанії на майбутнє.    

BRAND Concept

РОЗРОБКА ЛОГОТИПУФІРМОВИЙ СТИЛЬ ТА БРЕНДБУКРОЗРОБКА ІДЕЇ ТА ДИЗАЙНУ УПАКОВКИPRODUCT - КОНЦЕПТ ДИЗАЙНБРЕНДУВАННЯ ТА ВІЗУАЛІЗАЦІЯОФОРМЛЕННЯ РЕКЛАМНИХ СТЕНДІВ

Правильний брендинг - це миттєва впізнаваність компанії або продукту. АЛЕ! Коли Ви створюєте бренд вперше, дуже важливо зробити це правильно з професійного та дизайнерського погляду, для того, щоб врахувати у розробці всі необхідні деталі та дуже правильно продумати загальний концепт та стиль для продукту, торгової марки або компанії. У концепції візуальної впізнаваності завжди обов'язково створення всіх необхідних елементів, які представляють креативну ідею, сенс, стиль, напрямок компанії та бренду.

Ідея та дизайн логотипу, колірна гама та фірмовий стиль, створення бренд-буку компанії, ребрендинг компанії, розробка концепту дизайну продукту, правильний дизайн етикетки та створення упаковки, створення ключових іміджів бренду а також креативного рекламного слогану. Це всі необхідні атрибути інноваційної реклами та просування Вашого бізнесу, для більш точного та ефективного маркетингу в сучасному світі! Практично більшу частину інформації про компанії, товари або послуги ми отримуємо через візуальне сприйняття, спостерігаючи або цікавлячись цим в інтернет і навколишньому реальному світі.

Корпоративний брендинг повинен бути індивідуальним, приємним і привабливим, зрозумілим і таким, що запам'ятовується — це основні правила для найкращого дизайну, який необхідно професійно досліджувати і проаналізувати. З цим завданням я зможу грамотно і швидко розібратися для того, щоб Ви отримали необхідний і ефективний результат!

Саме дизайнерська ідея з технологіями креативного оформлення та брендингу є одним з головних рішень у галузі рекламного маркетингу провідних світових компаній!

  Photo Production

Повний спектр цифрових послуг у створенні та обробці креативних зображень, творчій фотографії та рекламних фото проектів..

  Video Production

Послуги відеопродакшену від концепт ідеї до створення готового рекламного відеоролика або проекту.

IMAGE

КРЕАТИВНЕ РЕКЛАМНЕ ФОТОКОММЕРЦІЙНЕ ФОТОПРЕДМЕТНЕ ФОТОІНТЕРАКТИВНЕ 3D ФОТОДИЗАЙН ТА КОРЕКЦІЯ ЗОБРАЖЕНЬ

VISUALIZATION

РЕКЛАМНЕ ПРОМО ВІДЕОКОРПОРАТИВНЕ ВІДЕО СТВОРЕННЯ ВІДЕО ПРЕЗЕНТАЦІЙАЕРО 360° ВІДЕОМОУШН ДИЗАЙН ТА АНІМАЦІЯВІДЕОМОНТАЖ ТА ПОСТПРОДАКШН

Зображення — це основа фотографії, відео, графіки та анімації, яке можна придумати, створити та змінити! Сучасна цифрова фотографія є одним з найбільш затребуваних і найбільш творчих етапів у процесі розробки дизайну та реклами, а також у створенні постановочних сцен, що використовуються в рекламних проектах. Цифрові технології у фотографії ще більше надали можливостей для креативних ідей у ​​зйомці та створенні високої якості інтерактивних зображень у найрізноманітніших напрямках. 

Рекламне зображення – це демонстрація якості представленого продукту з використанням дизайнерської ідеї та творчої візуалізації. Головне і майже завжди перше знайомство потенційного покупця з товаром відбуватися саме через фотографію, тому важливо те, яка буде ідея створення і сучасні способи представлення готового рекламного зображення!

Застосовуючи в розробці дизайну можливості та професійні фото навички отримання цифрових зображень, дизайнер може повністю контролювати та створювати всі етапи креативного проекту! Це дає можливість повністю самому реалізувати всі ідеї у фото та дизайнній роботі – де погляд і стиль проекту повністю відповідає авторській концепції.

Дизайнерська думка та цифрові технології для створення зображень в області:

 рекламної іміджевої фотографії
 предметного фото для реклами продукту або бренду
 персонального портфоліо
 фото корпоративного заходу чи презентації.

Ласкаво просимо в область сучасних, візуальних технологій з генерування творчих концепт ідей і робіт у рекламному відеопродакшені! Відеозйомка, обробка та професійний відеомонтаж для створення рекламного промо відео контенту. Візуалізація реклами з застосуванням моушен дизайн графіки, 3D анімації, відео та аудіо технологій обробки в процесі виготовлення креативного проекту. 

Може саме зараз для Вас, це зроблять сучасним поглядом?

        

  Digital Marketing

Сучасні технології та методи просування для реклами Вашого бренду, продукту чи компанії. Створення ефективного та візуально-креативного рішення в галузі інтернет маркетингу для запуску Digital проекту.

ADV Content

РОЗРОБКА РЕКЛАМНОГО КОНТЕНТУОФОРМЛЕННЯ ТА НАЛАШТУВАННЯ КАНАЛІВРЕКЛАМА ДЛЯ FACEBOOK ТА INSTAGRAMРОЗРОБКА РЕКЛАМНОЇ ОБʼЯВИРЕКЛАМА ДЛЯ YOUTUBEВІДЕОМАРКЕТИНГРОЗРОБКА АВТОВОРОНКИ ПРОДАЖУ

Digital Маркетинг — це сучасні технології просування та представлення Вас в інтернет просторі. Він має багато важливих переваг, які його відрізняють від звичного просування послуг та товарів в офлайн-рекламі. Інтернет технології сприяють вирішити велику кількість завдань:

 залучення відвідувачів із мережі інтернет на Ваш сайт
 представлення та просування Ваших товарів/послуг
 взаємодія з клієнтом через різні цифрові інструменти комунікації
 створення та розповсюдження креативної пропозиції через популярні соціальні канали Facebook, Youtube, Instagram.

Правильний та якісний рекламний контент, сприяє збільшенню впізнаваності компанії та продукту, а також всі трендові маркетингові технології налаштування та запуску рекламних компаній дозволяють Вам отримати зв'язок з потенційним клієнтом. Ефективна та правильна рекламна пропозиція (offer), ідея та дизайнерська візуалізація у створенні та оформленні соціального каналу або digital реклами, надасть Вам необхідний результат.  

Мої можливості.

» Здатність бачити цілісність проекту від етапу розвитку дизайнерської думки до створення та підготовки всіх необхідних матеріалів, а також грамотне і комплексне рішення в презентації рекламної роботи.

» Ідея та створення візуальної частини рекламного проекту. Дизайн, обробка та моделювання всіх необхідних графічних елементів та матеріалів, що застосовуються в оформленні та розробці іміджевої реклами.

» Фото та відеозйомка для створення всіх необхідних зображень та професійного відео матеріалу для використання та обробки в концепт дизайні майбутнього рекламного проекту.

» Створення та виробництво рекламних матеріалів під різні технології виготовлення: для інтер'єрних та зовнішніх рекламних просторів, а також для комерційних проектів, пов'язаних з виготовленням рекламної друкованої продукції.

Впровадження ідеальних творчих рішень для Вашого проекту.

» Пошук та пропозиція клієнту найкращого варіанту у створенні дизайну та розробці концепт ідеї. Комунікаційні навички, а також презентація креативних прототипів, готових проектів та якісних рішень для виробництва та створення іміджевої реклами.

»  Також пропонуємо професійні послуги з адаптації та перекладу (англ/укр/рус) та ін. мови текстового матеріалу для реклами або повністю рекламного проекту в цілому.

Creative Production

Бажаєте отримати якісний результат та необхідну консультацію у розробці Вашого проекту?

Ви можете надіслати запит на електронну адресу:

tyoma.dp@gmail.com

або написати в месенджер

Telegram